AKÇAY YASA AVM

Akçayda ki Alışverişin Adresi ve Keyifli Bir Lezzet Molası

MAĞAZALAR

AKÇAY YASA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Alışveriş, Yiyecek & İçecek, Oyun Merkez, Otopark

Alışveriş, Lezzet ve Eğlencenin Buluşma Yeri

Akçay Yasa AVM

Günümüzde alışveriş, yeme-içme ve eğlence aktiviteleri, insanların sosyal hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılayan modern alışveriş merkezleri (AVM), farklı markaların buluştuğu, çeşitli yemek seçeneklerinin sunulduğu ve eğlence imkanlarının yer aldığı mekanlar olarak önemli bir rol oynamaktadır. Akçay Yasa AVM, bu ihtiyaçları bir araya getiren bir merkez olarak dikkat çekiyor.

Alışveriş'in Merkezi

Akçay Yasa AVM, alışveriş tutkunları için bir cennet niteliğindedir. Birçok farklı markanın mağazalarının bulunduğu bu alışveriş merkezi, modadan teknolojiye, kozmetikten ev eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Her yaşa ve zevke uygun ürünlerin bulunduğu mağazalar, müşterilere alışveriş deneyiminde çeşitlilik sunar.

Yasa Lezzeti Akçay'da

Akçay Yasa AVM, sadece alışveriş değil, aynı zamanda Yasa lezzetlerinin buluşma noktasıdır. Birbirinden farklı lezzetler, cafe ve fast food çeşitlerinin bulunduğu Yasa'da , damak zevkinize uygun birçok seçenek bulabilirsiniz. Akşam yemeği için ailece oturabileceğiniz, hızlı bir atıştırmalık için ideal olan fast food seçenekleri ve kahve molası için Akçay Yasa.

Otopark

Mescid

Emzirme Odası

Alışveriş

Terzi

Tuvaletler

Wi-Fi

AKÇAY YASA AVM

FOTOĞRAFLAR

Mağazalar ve Dinlenme Tesisi